جستجو
برنامه بعدی
امروز
ویدئوهای مرتبط
آخرین ویدئوها

امروز

اخبار قابل توجه

مجموعه چند قسمتی در زمینه پیشگوییهای باستانی درباره سیاره مان: پیشگویی عصر طلایی قسمت ۲۲۲ -پیشگویی‌هایی درباره ظهور دوباره استاد لائوتسه (وگان)، قدیس بزرگ تائو

مجموعه چند قسمتی پیشگوییهای باستانی درباره سیاره مان
اخبار قابل توجه

پشت پرتوهای ایکس: فیزیکدانِ اوکراینی (یورینی)، دکتر 'ایوان پولوج'

الگوهای موفقیت
اخبار قابل توجه

دسر معطر و لذت بخش تایلندی- Ma Muang Khao Niaow (برنج چسبنده با انبه)

وگانیسم: روش شریف زندگی
اخبار قابل توجه

قدردان بخشش و ارفاق خداوند باشید و به فرامین او گوش دهید، قسمت ۴ از ۵

میان استاد و شاگردان

ویدئوهای مرتبط

آخرین ویدئوها

2022-11-27
1 نظرات
اخبار قابل توجه
2022-11-27
277 نظرات
میان استاد و شاگردان
2022-11-26
3511 نظرات
اخبار قابل توجه
2022-11-26
277 نظرات
اخبار قابل توجه
2022-11-26
1059 نظرات
میان استاد و شاگردان
حرف دل بینندگان:میخواهم برای همه بینندگان سوپریم مستر تلویزیون اهمیت مدیتیشن جهانی برای جهان وگان را تاکید کنم
"با سلام خدمت استاد عزیزم، منجی جهان و بشریت و سلام به تیم سوپریم مستر تلویزیون...

میخواهم برای همه بینندگان سوپریم مستر تلویزیون اهمیت مدیتیشن جهانی برای جهان وگان را تاکید کنم. امشب در مدیتیشن جهانی متوجه شدم که همه افرادی که در این مراقبه شرکت میکنند توسط خطوطی از نورهای انرژی بهم متصل میشوند. این انرژی متراکم کل زمین را پوشانده و بتدریج بزرگتر و قویتر و روشنتر میشود. و این انرژی قدرت استاد است که باعث بالا رفتن و پاکسازی جهان میشود.

در این مدیتیشن، دو کانال بزرگ نور عمود به زمین دیدم. یکی انرژی درخواستهای ما برای اعتلای جهان بود که در حال بالا رفتن بود و به آسمانها و جهانهای بالاتر متصل بود و دیگری کانال کمک بهشت برای نجات جهان بود. در این کانال، انواع داروها، واکسن ها، اختراعات جدید و غذاهای جدید برای جایگزینی محصولات از اشخاص-حیوان، شناور در نور وجود داشت که به زمین می آمدند تا جهان وگان را با انرژی متحول کنند. آرزو میکنم که این مدیتیشن هر چه سریعتر صلح جهانی را پدیدار کند. مینو از استرالیا"
بیشتر تماشا کنید
که ظهور مجدد عیسی را باز شناسد
با درودهای گرم به تیم سوپریم مستر تلویزیون. براستی که توانایی تماشای سوپریم مستر تلویزیون در هر روز، وصف ناپذیر است. من "سری چند قسمتی از پیشگویی های باستانی در مورد سیاره" راجع به ناجی را تماشا کردم و یک پیشگویی در مورد "ظهور مجدد عیسی مسیح" بود. من یکبار در مورد حضرت عیسی با جامه آشنای ایشان و خانمی که کلاه نیروی دریایی داشتند، خواب دیدم. هر دوی آنها به هم نزدیک شدند، بعد با هم یکی شدند و در آسمان پرواز کردند. من از دیدن چنین صحنه زیبایی بسیار خوشحال شدم و حس کردم که گویی در باران طراوات بخش مملو از عشق شستشو شده ام. وقتی در تجربه ام شما را دیدم، دریافتم که آن بانوی اشرافی که کلاه نیروی دریایی به سر داشت، استاد اعظم چینگ های، همان استادی بود که جستجو میکردم.

وقتی بعد از تشرف، شما را ملاقات کردم، دریافتم که چشم های شما بسیار شبیه به چشم های حضرت عیسی هستند. "او" با کالبدی دیگر بازگشته است! این بزرگترین برکت برای بشریت است. زمانی برای بشریت فرا رسیده که ظهور مجدد عیسی را باز شناسد. قلبم در این دوره جدید که شما ایجاد کردید، مملو از شادی است. شما در طول قرن ها از تناسخ های بسیار استفاده کردید تا مردم را به خود حقیقی درون شان آگاه سازید. "هین هوآ" از آولاک (ویتنام)
بیشتر تماشا کنید
حیوانات برای آینده ی سیاره مان اهمیت زیادی قائل هستند و ملتمسانه خواستار تغییر بشریت و در آغوش کشیدن راه زندگی وگان پرشفقت توسط انسان ها هستند.
سلام و سپاس فراوان به استاد محبوب و کارکنان عزیز سوپریم مستر تی وی. امروز وقتی همگام با ساعت مدیتیشن جهانی برای دنیای وگان در صلح نشسته بودم، دیدم که بسیاری از حیوانات از جمله نهنگ ها و دلفین ها هم همراه با استاد برای این هدف دعا میکنند. حیوانات دعا میکردند که قلب انسان ها پر از نور شود تا صلح بیاید و به برکت استاد کل زمین و موجوداتش را هاله رنگین کمانی زیبایی فرا گرفت و همه میتوانستند با این انرژی متعالی ارتقا پیدا کنند و روح سیاره زمین برای لحظاتی غرق در صلح و عشق شد. بیتا از ایران
بیشتر تماشا کنید
حرف دل بینندگان:هر نوع اشخاص- حیوانی که بخورید، آنها شب به سراغتان می آیند. در روز تشرف، روح تمام طلبکاران و دشمنان متشرفین آزاد شد
من با توانایی فرا روانی برای دیدن اشباح و ارواح نامرئی بدنیا آمدم. یادم هست که در کودکی، بزرگترهای فامیل از ما میخواستند که گوشت بخوریم. اگر من روزی مقداری شخص- مرغ میخوردم روح آن شخص- مرغ آن شب به سراغ من آمد و با نفرت به من نوک زد. هر نوع اشخاص- حیوانی که بخورید، آنها شب به سراغتان می آیند. اگر اشخاص- مورچه یا سوسک را بکشید، روح آنها در شب به بدن شما می چسبد و شما را رها نمیکند.

من به بزرگترها گفتم که آن اشخاص- حیوان با نفرت مرده اند. بزرگترها که نمی توانستند این موضوع را ببینند، فکر میکردند که من بیخود میگویم. از اینکه مجبور بودم گوشت بخورم، احساس فلاکت میکردم.

خوشبختانه از استاد تشرف گرفتم و وگان شدم. در روز تشرف، روح تمام طلبکاران و دشمنان متشرفین آزاد شد. من میتوانستم آنها را ببینم که توسط متشرفین از زندگی های بسیار در آنجا بودند و راهرو و پشت سالن تشرف را پر کرده بودند. خدایا! بدون کمک یک استاد حقیقی و بزرگ، چطور می توانستیم رستگار شویم؟ من از رحمت استاد و عشق خداوند تشکر میکنم. مینگ- هوآ از تایوان (فورموسا)
بیشتر تماشا کنید
سوپریم مستر تلویزیون انرژی عشق، صلح، شفقت، تفاهم و احترام به کل حیات را می گسترد
کارکنان عزیز سوپریم مستر تلویزیون، برای ابراز قدردانی ام و احساسی که هنگام تماشای سوپریم مستر تلویزیون دارم، یکبار تشکر کافی نیست. بدون این «سرچشمه ی نور»، زندگی برایم غیرقابل تصور است. یک روز، تجربه زیبایی داشتم. دیدم که سوپریم مستر تلویزیون همچون خورشید عظیمی است، نه تنها در کهکشان ما، بلکه در کل کائنات. سوپریم مستر تلویزیون ارتعاشات مثبت پخش میکند که به تعالی و بیداری میلیونها جهان کمک میکند. سوپریم مستر تلویزیون انرژی عشق، صلح، شفقت، تفاهم و احترام به کل حیات را می گسترد، که در هر گوشه جهانها، کهکشانها و بُعدهای مرئی و نامرئی احساس میشود و به همه روحها میرسد و کل انرژی منفی را که طی هزاره ها به صورت کارمای اسارت آور باقی مانده را از بین میبرد. ممنون که این معجزه را ممکن کردید. سپاس از استاد اعظم چینگ های بسیار عزیز که چنین گنجی همچون سوپریم مستر تلویزیون را به ما ارائه میکنند. امیدوارم همه رویاهایتان محقق شود! تا همیشه دوست تان دارم! کاتا از اتریش
بیشتر تماشا کنید

درباره استاد اعظم چینگ های

ویدئوها
کتب
مجلات
آثار هنری

در راه عشق قدم بردارید

عشق یک کلمه بر لب های ما نیست، عشق باید احساس در درون ما باشد و عملی که در بیرون نمایان میشود. با عشق به حیوانات، ما گیاهخوار (وگان) خواهیم بود. با عشق به زمین ما حامی محیط زیست خواهیم شد. با عشق به دنیا سیاره را نجات میدهیم. استاد اعظم چینگ های (وگان)
بیشتر تماشا کنید
2018-11-22
درباره استاد اعظم چینگ های
2018-11-21
درباره استاد اعظم چینگ های
2018-11-20
درباره استاد اعظم چینگ های
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید
دانلود
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
لطفاً برای کارکرد بهتر، از یکی از مرورگرهای زیر استفاده کنید:
روی این آیکن کلیک کنید تا آخرین نسخه مرورگر را دانلود نمایید. دانلود از وبسایت رسمی ارائه دهنده، امن است.