Wyszukiwanie
Następnie
Dzisiaj
Powiązane filmy wideo
Najnowsze filmy wideo

Dzisiaj

Godne uwagi wiadomości

Wieloczęściowa seria: starożytne przepowiednie o naszej Planecie:Proroctwo Złotego Wieku część 222 - Przepowiednie na temat ponownego pojawienia się Mistrza Lao Tzu (weganin), Wielkiego Świętego Tao

Wieloczęściowa seria: starożytne przepowiednie o naszej Planecie
Godne uwagi wiadomości

Behind the X-rays: Ukrainian (Ureignian) Physicist Dr. Ivan Puluj

Modele sukcesu
Godne uwagi wiadomości

Fragrant and Delightful Thai Dessert - Khao Niaow Ma Muang (Mango Sticky Rice)

Weganizm: Szlachetny styl życia
Godne uwagi wiadomości

Doceńcie Bożą Łaskawość i słuchajcie Jego/Jej Przykazań, część 4 z 5

Między Mistrzem a uczniami

Powiązane filmy wideo

Najnowsze filmy wideo

2022-11-27
277 Poglądy
Między Mistrzem a uczniami
2022-11-26
3511 Poglądy
Godne uwagi wiadomości
2022-11-26
277 Poglądy
Godne uwagi wiadomości
2022-11-26
1059 Poglądy
Między Mistrzem a uczniami
Wiadomość od serca widzów: Chcę podkreślić wszystkim widzom Supreme Master Television wagę światowej medytacji o Wegański Świat
„Witam moją Drogą Mistrzynię, Zbawiciela Świata i ludzkości oraz pozdrowienia dla zespołu Supreme Master Television…

Chcę podkreślić znaczenie globalnej medytacji o Wegański Świat wszystkim widzom Supreme Master Television. Dziś w nocy podczas medytacji na całym świecie zauważyłam, że wszyscy, którzy uczestniczyli w tej medytacji byli połączeni razem liniami energii Światła. Ta skoncentrowana energia pokrywa całą Ziemię i stopniowo staje się bardziej rozległa, potężniejsza i jaśniejsza. I to właśnie jest energia Mocy Mistrza, która wznosi i oczyszcza ten świat.

W tej medytacji, widziałam dwa duże, pionowe kanały Światła stojące na Ziemi. Jeden to była energia naszych próśb (żądań) o wzniesienie świata, która unosiła się w górę i była połączona z Wyższymi Niebiosami i Światami. A drugi kanał był po to, aby nieść na dół pomoc Niebios, by ocalić ten świat. W tym kanale znajdowały się różne leki, szczepionki, nowe wynalazki i nowe jedzenie, aby zastąpić produkty zrobione ze zwierzęcych osób, które unosiły się w Świetle i schodziły w dół na Ziemię, aby przynieść wegański świat. mam nadzieję, że ta medytacja zamanifestuje Pokój na Świecie tak szybko, jak tylko możliwe. Minoo z Australii”.
Obejrzyj więcej
Drugie Przyjście Pana Zbawiciela
Serdeczne pozdrowienia dla zespołu Supreme Master Television. To naprawdę nieopisana radość móc codziennie oglądać Supreme Master Television. Oglądałam „Wieloczęściową serię o starożytnych przepowiedniach dotyczących naszej planety” o Zbawicielu i jest tam przepowiednia o Drugim Przyjściu Pana Jezusa Chrystusa. Śniło mi się kiedyś o Panu Jezusie w Jego znanej szacie i Pani, która nosiła granatowy kapelusz. Obaj zbliżyli się do siebie, następnie połączyli się w jedno i polecieli w niebo. Byłam bardzo uszczęśliwiona, widząc taką piękną scenę i czułam się, jakbym była skąpana w orzeźwiającym deszczu wypełnionym miłością. Kiedy zobaczyłam Cię w mojej wizji, rozpoznałam tę arystokratyczną Panią w granatowym kapeluszu, to była Najwyższa Mistrzyni Ching Hai, Mistrzyni, której szukałam.

Kiedy Cię spotkałam po inicjacji, zauważyłam, że Twoje oczy są bardzo podobne do oczu Pana Jezusa. On powrócił w innym ciele! To jest największe błogosławieństwo dla ludzkości. Nadszedł czas, aby ludzkość rozpoznała Drugie Przyjście Pana Zbawiciela. Moje serce raduje się w nowej Erze, którą stworzyłaś. Używałaś wielu fizycznych inkarnacji na przestrzeni wieków, aby obudzić ludzi do ich Pierwotnego Boskiego Ja. Hiền Hòa z Âu Lạc (Wietnamu)
Obejrzyj więcej
zwierzęta bardzo troszczą się o przyszłość naszej planety i błagają ludzkość, aby zawróciła i przyjęła współczujący wegański styl życia.
Pozdrowienia i wielkie podziękowania dla Ukochanej Mistrzyni i drogiego zespołu Supreme Master TV. Dzisiaj, kiedy siedziałam w ciszy w godzinie medytacji o Wegański Świat, aby modlić się o wegański świat, zobaczyłam wiele zwierząt w tym wieloryby i delfiny modlące się z Mistrzynią w tym celu. Zwierzęta modliły się, aby serca istot ludzkich napełniły się światłem, aby nadszedł pokój. Dzięki błogosławieństwu Mistrzyni cała Ziemia i jej mieszkańcy zostali otoczeni aureolą pięknej tęczy, i wszyscy mogli być wzniesieni dzięki tej duchowo wyższej energii. I przez kilka chwil dusza planety Ziemi była zanurzona w pokoju i miłości. Bita z Iranu
Obejrzyj więcej
Wiadomość od serca widzów: Jakikolwiek rodzaj osoby-zwierzęcia zjecie, one przyjdą w nocy, żeby wyrównać z wami rachunki. W dniu inicjacji, wszystkie dusze wierzycieli i wrogów inicjowanych zostały wyzwolone
Urodziłam się z psychiczną zdolnością widzenia niewidzialnych duchów i dusz. Pamiętam, że w dzieciństwie starsi krewni prosili nas o zjedzenie mięsa. Jeśli zjadłam osobę-kurczaka tego dnia, dusza osoby-kurczaka przychodziła dziobać w nocy nienawistnie moje ciało. Jakikolwiek rodzaj osoby-zwierzęcia zjecie, one przyjdą w nocy, żeby wyrównać z wami rachunki. Jeżeli zabijecie osobę-mrówkę lub osobę-karalucha, w nocy ich dusze przyczepią się do waszego ciała i nie puszczą.

Powiedziałam starszym, że te osoby-zwierzęta umarły z nienawiścią. Nie mogąc tego zobaczyć, starsi myśleli, że mówię bzdury. Czułam się nieszczęśliwa, będąc zmuszona do jedzenia mięsa.

Na szczęście, zostałam zainicjowana przez Mistrzynię i zostałam weganką. W dniu inicjacji, wszystkie dusze wierzycieli i wrogów inicjowanych zostały wyzwolone. Mogłam zobaczyć je, przyniesione przez współinicjowanych z wielu żyć, wypełniające korytarze i tył sali inicjacyjnej. Och, Boże! Bez pomocy prawdziwego i wielkiego Mistrza, jak moglibyśmy kiedykolwiek zostać wyzwoleni? Jestem wdzięczna za Łaskę Mistrzyni i Miłość Boga. Ming-Hua z Tajwanu (Formoza)
Obejrzyj więcej
Supreme Master Television radiates the energies of love, peace, compassion, understanding, and respect of all lives
Dear Supreme Master Television staff, A thank you is not enough to express my gratitude and what I feel when I turn on Supreme Master Television. I could not even imagine how my life was without this Source of Light. One day, I had a beautiful experience. I saw that Supreme Master Television is like a huge-huge Sun, not only in our galaxy, but in the whole of Creation. Supreme Master Television radiates positive vibrations, that is helping the evolution and awakening of millions of worlds. Supreme Master Television radiates the energies of love, peace, compassion, understanding, and respect of all lives that can be felt in every corner of the visible and invisible worlds, galaxies, dimensions, and reaches all souls, melting all negativity that is kept for eons as binding karma. Thank you for making this miracle possible. Thank You, Dearest Supreme Master Ching Hai, for giving us such a treasure like Supreme Master Television. I wish all Your dreams come true! I love You forever! Kata from Austria
Obejrzyj więcej

O NAJWYŻSZEJ MISTRZYNI CHING HAI

Filmy wideo
Książki
Czasopisma
Dzieła sztuki

Krocz Ścieżką Miłości

Miłość nie jest słowem na naszych ustach, miłość musi być naszym wewnętrznym uczuciem, i działaniem przekładanym na zewnątrz. Kochamy zwierzęta, będziemy weganami. Kochamy Ziemię, będziemy ekologiczni. Kochamy świat, ocalmy planetę. - Najwyższy Mistrz Ching Hai (weganin)
Obejrzyj więcej
2018-11-22
O Najwyższej Mistrzyni Ching Hai
2018-11-21
O Najwyższej Mistrzyni Ching Hai
2018-11-20
O Najwyższej Mistrzyni Ching Hai
Aplikacja
Zeskanuj kod QR lub wybierz odpowiedni system telefoniczny do pobrania
iPhone
Android
Pobierz
Udostępnij
Udostępnij dla
Umieść film
Rozpocznij od
Dla lepszego odbioru prosimy korzystać z jednej z następujących przeglądarek:
Kliknij ikonę, aby pobrać najnowszą wersję przeglądarki. Pobranie z oficjalnej strony sprzedawcy jest bezpieczne.